Brodit MultiMoveClip

Cena produktu Brodit MultiMoveClip není známa.

 

Popis produktu Brodit MultiMoveClip: Sada pro použití dvou držáků nebo možnost sundávání držáku na klipu Proclip v autě = Brodit MultiMoveClip. S tímto adaptérem můžete střídat držáky ve voze podle toho jaký telefon právě používát... > více informací


Brodit MultiMoveClip - popis

nahoru

Sada pro použití dvou držáků nebo možnost sundávání držáku
na klipu Proclip v autě = Brodit MultiMoveClip.

S tímto adaptérem můžete střídat držáky ve voze podle toho jaký telefon právě používáte, nebo pokud sdílíte vůz
s dalšími lidmi v práci, doma, je použití tohoto adaptéru na místě.
Případně můžete tento adaptér použít také jako výborné opatření proti zlodějům, kdy si držák jednoduše po jízdě odnesete s sebou domů. Případně zakoupením dvou těchto adaptérů, jednoduše můžete přenášet jeden držák mezi dvěma vozidly.

Adaptér se upevňuje mezi držák Brodit a Brodit proclip.

Chcete znát výhody proclipu a to jak ho správně objednat?
Čtěte dále…

Brodit ProClip je montážní konzole (klip, základna) pro držák
do auta s velmi jednoduchou montáží do palubní desky.

Přednosti klipů ProClip:
* Jednoduchost: i naprostý laik zvládne montáž za pár minut. Není potřeba žádné nářadí. Je přiložen jednoduchý návod.
* Šetrnost k interiéru: Jedná se o montáž bez poškození interiéru. Není potřeba nic vrtat nebo šroubovat do palubní desky. Klip se jednoduše zatlačí do prakticky neviditelných spár v palubní desce.
* Bezpečnost: Klipy ve spárách drží velmi pevně pomocí zpětných háčků. Tvar ProClipu je důmyslně navržen na míru konkrétnímu modelu auta.
* Ergonomie: Umístění klipů je důkladně promýšleno, aby nebránily ovládacím prvkům na palubní desce.
* Variabilita: pro každý model auta je většinou k dispozici několik variant ProClipů pro různá umístění ve vozidle. Typicky nalevo od volantu, napravo od volantu, na středovém sloupku nebo u řadící páky.
* Kvalita: Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky pro mobilní telefony a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku. Držáky jsou z velmi kvalitních ABS plastů.
* Kompatibilita: montážní platformy ProClip jsou primárně navržené pro držáky pro mobilní telefony, tablety, GPS navigace.

Co je Brodit ProClip:
Montážní konzole Brodit ProClip je přesná upevňovací základna vyrobená
na míru palubní desky vybraného vozu, důmyslně navržená tak, aby šla zacvaknout do spár palubní desky auta. Na klip se pak jednoduše namontuje držák mobilního telefonu nebo tabletu, MP3, hands-free sady, DVD atd. Brodit ProClip je vyráběn z pevné umělé hmoty (ABS plastu) ve Švédsku. Je konstruován tak, aby spolehlivě a velmi pevně držel ve spáře mezi plasty palubní desky. Klip je vždy navržen pro konkrétní model vozu. Díky tomu jej lze zacvaknout jednoduše na bezpečné místo a současně tak, aby nebránil řidiči ve výhledu přes přední sklo. To vše bez poškození interiéru auta (palubní desky) vrtáním.

Výrobce Brodit

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brodit MultiMoveClip užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Powerbanky nebo Selfie tyče, Solární nabíječky, Pouzdra k mobilům.

Nejlevnější Brodit MultiMoveClip akční ceny - Levné Brodit MultiMoveClip

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Brodit MultiMoveClip stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Brodit MultiMoveClip najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Držáky mobilů - příslušenství.